KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803058

nr 1380 3058

Oidentifierad konstnär. Signerad Sigfr. Bh, Daterad -63, Komposition. Olja på duk, 45x65, yttermått inklusive ram: 46x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:21:11